Casey Hill - Inferno

Thrillers om te onthouden.’ VN Detective & Thrillergids H Lees de aanwijzingen. Decodeer de feiten. Ontmasker de moordenaar. H H Voor de liefhebbers van CSI H Voor de lezers van Jeffrey Deaver en Karin Slaughter H The House of Crime boekenlegger H The House of Crime voorpublicatie @ Samenwerking met Crimezone Casey Hill r Inferno r oorspr. titel: The Punisher r paperback r 320 pagina’s r 15,5 x 23,5 cm r € 17,95 r isbn: 978 90 443 3889 8 r nur: 332 r mei 2013 e-book r isbn 978 90 443 3890 4 r € 9,95 The House of Crime voorpublicatie (set 20 ex.) r isbn: 871 37 910 0771 5 r gratis Casey Hill - Inferno

Casey Hill - Taboe

Voor PDF-en, online relatiemagazines en onderzoeksrapporten zie het Online Touch CMS beheersysteem systeem. Met de mogelijkheid voor een online winkel in uw PDF's.

Voorjaarsaanbieding 2013 Lees publicatie 1Home


You need flash player to view this online publication