Casey Hill - Inferno

Thrillers om te onthouden.’ VN Detective & Thrillergids H Lees de aanwijzingen. Decodeer de feiten. Ontmasker de moordenaar. H H Voor de liefhebbers van CSI H Voor de lezers van Jeffrey Deaver en Karin Slaughter H The House of Crime boekenlegger H The House of Crime voorpublicatie @ Samenwerking met Crimezone Casey Hill r Inferno r oorspr. titel: The Punisher r paperback r 320 pagina’s r 15,5 x 23,5 cm r € 17,95 r isbn: 978 90 443 3889 8 r nur: 332 r mei 2013 e-book r isbn 978 90 443 3890 4 r € 9,95 The House of Crime voorpublicatie (set 20 ex.) r isbn: 871 37 910 0771 5 r gratis Casey Hill - Inferno

Casey Hill - Taboe

Heeft u een clubblad, online publisher of online onderzoeksrapporten? Gebruik Online Touch: catalogus naar een online publicatie omzetten.

Voorjaarsaanbieding 2013 Lees publicatie 1Home


You need flash player to view this online publication