Colofon

the house of books Nederland The House of Books Laanakkerweg 14-16 4131 PB Vianen Postbus 107 4130 EC Vianen tel 0347 37 94 83 fax 0347 37 92 71 info@thehouseofbooks.com www.thehouseofbooks.com Algemeen directeur Maarten Richel tel 0347 379 588 maarten.richel@thehouseofbooks.com Manager Sales Mieke Touwen-Beerens tel 0347 379 703 / 06 42 932 321 mieke.beerens@thehouseofbooks.com Vertegenwoordiger Huub van Aalst tel 06 34 736 756 huub.van.aalst@thehouseofbooks.com Verkoop binnendienst Marianne Prins tel 0347 379 483 verkoop@thehouseofbooks.com Industriële projecten & Verkoop branchevreemd Angelique Menalda tel 0347 379 486 angelique.menalda@thehouseofbooks.com Digitale producten & Verkoop branchevreemd Suzan van Kasteren tel 0347 379 352 / 06 832 14 799 suzan.van.kasteren@thehouseofbooks.com Hoofd Pers & Publiciteit Ester van Lierop tel 0347 379 286 ester.vanlierop@thehouseofbooks.com voorjaar 2013 De boeken van The House of Books kunt u bestellen via het Centraal Boekhuis (Culemborg) en Plus Logistics (Sint-Niklaas). Leveringen vinden plaats volgens de verkoop- en leveringsvoorwaarden van The House of Books. Deze voorwaarden worden u op aanvraag graag verstrekt. De in deze aanbieding verstrekte gegevens, kunnen in uitzonderlijke gevallen worden bijgesteld. Ontwerp: studio-mv.com Marianne Busser en Ron Schroder - Hoera, we gaan naar de kinderboerderij

Colofon

Scoor meer met een webwinkel in uw folders. Velen gingen u voor en publiceerden verenigingsbladen online.

Voorjaarsaanbieding 2013 Lees publicatie 1Home


You need flash player to view this online publication