Brad Taylor - Hard tegen hard

Fictie ctiethriller Ultrageheime operaties H H Supergetrainde ex-commando die weet waarover hij schrijft H Voor de lezers van Lee Child en Ludlum H Voor defans van de tv-serie 24 H Brad Taylor r Hard tegen hard r oorspr. titel: One Rough Man r paperback r 432 pagina’s r 15,5 x 23,5 cm r € 18,95 r isbn: 978 90 443 3503 3 r nur: 332 r mei 2012 e-book r € 9,95 Brad Taylor - Hard tegen hard

Thomas Kanger - Zing als een vogel

Interactieve internet relatiemagazine, deze reclamefolder of rapport is levensecht online geplaatst met Online Touch en bied het digitaal op uw website plaatsen van online cursussen.

Zomeraanbieding 2012 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication