Brad Taylor - Hard tegen hard

Fictie ctiethriller Ultrageheime operaties H H Supergetrainde ex-commando die weet waarover hij schrijft H Voor de lezers van Lee Child en Ludlum H Voor defans van de tv-serie 24 H Brad Taylor r Hard tegen hard r oorspr. titel: One Rough Man r paperback r 432 pagina’s r 15,5 x 23,5 cm r € 18,95 r isbn: 978 90 443 3503 3 r nur: 332 r mei 2012 e-book r € 9,95 Brad Taylor - Hard tegen hard

Thomas Kanger - Zing als een vogel

Interactieve web brochure, deze club blad of studiegids is levensecht online geplaatst met Online Touch en bied het digitaal bladerbaar maken van e-uitgaves.

Zomeraanbieding 2012 Lees publicatie 2Home


You need flash player to view this online publication